top of page

30 lat

DOŚWIADCZENIA

MASZ PRAWO CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE

Skontaktuj się z nami:

|

mgr inż. January Bątkiewicz

Doświadczony specjalista w dziedzinie Elektronicznych Metod i Środków Ochrony Osób i Mienia. Diagnosta wszelkich elektronicznych systemów zabezpieczeń. 

Absolwent Politechniki Poznańskiej (Wydział Elektryczny) i Akademii Obrony Narodowej w Warszawie (Zarządzanie kryzysowe).

 

Ponad 30 lat nieprzerwanej praktyki zawodowej, w tym 25 lat prywatnej działalności w zakresie Elektronicznej Ochrony Osób i Mienia.

Posiadacz koncesji MSWiA. Wieloletni Ekspert Polskiej Izby Systemów Alarmowych w Warszawie w zakresie bezpieczeństwa.

Od 2000 r. przysięgły biegły sądowy Sądu Okręgowego w Poznaniu w zakresie "Elektroniczne środki i metody ochrony osób i mienia".

 

Projektant i wykonawca kilkuset kompleksowych elektronicznych systemów zabezpieczających placówki bankowe, urzędy, szkoły, wodociągi, apteki, obiekty handlowe w Polsce Zachodniej.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Staramy się, aby poziom naszych usług był zawsze jak najwyższy.

Ciągle stawiamy sobie nowe wymagania i doskonalimy nasze umiejętności.

MAPA ZASIĘGU

Mapa przedstawia orientacyjny zasięg działania naszej firmy. Tu jesteśmy z naszymi klientami.

NASI KLIENCI

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilkaset kompleksowych elektronicznych systemów zabezpieczających placówki bankowe, urzędy, szkoły, wodociągi, apteki, obiekty handlowe w całej Polsce. 

NASI DOSTAWCY

Od lat współpracujemy z największym krajowym producentem i dostawcą elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia - firmą AAT HOLDING S.A. 

bottom of page