30 lat

DOŚWIADCZENIA

MASZ PRAWO CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE

Skontaktuj się z nami:

|

mgr inż. January Bątkiewicz

Doświadczony specjalista w dziedzinie Elektronicznych Metod i Środków Ochrony Osób i Mienia. Diagnosta wszelkich elektronicznych systemów zabezpieczeń. 

Absolwent Politechniki Poznańskiej (Wydział Elektryczny) i Akademii Obrony Narodowej w Warszawie (Zarządzanie kryzysowe).

 

Ponad 30 lat nieprzerwanej praktyki zawodowej, w tym 25 lat prywatnej działalności w zakresie Elektronicznej Ochrony Osób i Mienia.

Posiadacz koncesji MSWiA. Wieloletni Ekspert Polskiej Izby Systemów Alarmowych w Warszawie w zakresie bezpieczeństwa.

Od 2000 r. przysięgły biegły sądowy Sądu Okręgowego w Poznaniu w zakresie "Elektroniczne środki i metody ochrony osób i mienia".

 

Projektant i wykonawca kilkuset kompleksowych elektronicznych systemów zabezpieczających placówki bankowe, urzędy, szkoły, wodociągi, apteki, obiekty handlowe w Polsce Zachodniej.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Staramy się, aby poziom naszych usług był zawsze jak najwyższy.

Ciągle stawiamy sobie nowe wymagania i doskonalimy nasze umiejętności.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

MAPA ZASIĘGU

Mapa przedstawia orientacyjny zasięg działania naszej firmy. Tu jesteśmy z naszymi klientami.

NASI KLIENCI

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilkaset kompleksowych elektronicznych systemów zabezpieczających placówki bankowe, urzędy, szkoły, wodociągi, apteki, obiekty handlowe w całej Polsce. 

NASI DOSTAWCY

Od lat współpracujemy z największym krajowym producentem i dostawcą elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia - firmą AAT HOLDING S.A.